Most Popular

BMW F900XR Yüksek ve Daha Hızlı

Kaynak Video : Misterzam

Yeni 2021 #BMW#F900XR​ Daha Yüksek ve Daha Hızlı. 2021 BMW F900XR ile tanışın.
XR, atletizm ve uzun mesafe performansının tavizsiz kombinasyonunu temsil eder: Günlerce adrenalin, viraj için eğri. F 900 XR’de, kilometreler boyunca durmadan bu eğrileri avlamaya devam edebilirsiniz. Heyecan verici tasarımı bile saf performans vaat ediyor. Dik, rahat oturma pozisyonu ve rüzgar ve hava şartlarına karşı koruyucusu gösterirken: Sürüşünüzün ne zaman biteceğine yalnızca bir kişi karar verir – siz.
F 900 XR, atletizm ile uzun mesafeli #performansı ödün vermeden birleştirir. Heyecan verici tasarımı bile eğri avcılarının ne kadar eğlenceli olacağını gösteriyor. Eksiksiz donanım çeşitliliği sayesinde, her gün bu eşsiz sürüş deneyiminin de tadını çıkarabilirsiniz. Teknik veriler ve standart ekipman hakkında her şeyi buradan öğrenin.
Eksiksiz ekipman çeşitliliği sayesinde, şehir için olduğu kadar spor sürüşü ve seyahat için de donanımlısınız. F 900 XR, size ve tavrınıza uyan motosiklettir.
2021 BMW F900XR Özellikleri ve Faydaları
Net vücut dili – kusursuz XR.
F 900 XR’nin motivasyonu ilk bakışta görülebilir. Yeni geliştirilen farın çarpıcı LED ışık kılavuzları, F 900 XR’nin komuta edici doğasını vurguluyor – en iyi bildiğiniz bir his. Kaporta, bu dinamik heyecanın üzerine inşa ediliyor. Hassas kenarlar agresif tasarımını tanımlar. İnce ve görsel olarak kısa kuyruk, bu uzun mesafeli oyuncunun atletik enerjisini harekete geçirir.
Dik ve rahat.
Günün sonunda, kilometre sayacına tam olarak doğru sayıda mili kattınız ve kemiklerinize yetecek kadar mil yaptınız. F 900 XR’nin ergonomisi, sportif uzun mesafe performansı için tasarlanmıştır. Koruyucu ön kaportanın arkasından virajdan viraj alın. Maksimum değişkenlik, 30,5 ila 34,25 inç arasındaki koltuk yükseklikleri, tamamen ayarlanabilir bir el kolu ve esnek iki seviyeli ön cam ile burada kuraldır. Ayak dayamasının ve koltuğun optimum konumu, yolcunuzun her mil için tutkuya katılmasını sağlar. Yeni 2021 BMW F900XR – Daha Yüksek / Daha Hızlı ve Daha İleri. Yeni 2021 BMW F900XR Highlight – Daha Yüksek ve Daha Hızlı. Misterzam.

XR atletik özellikler ve uzun mesafe performansının tavizsiz bir kombinasyonunu ifade eder. Her virajda daha fazla adrenalinle F 900 XR’ı sürerken hiç durmadan virajların peşinden koşun. Yalnızca heyecan verici tasarımı bile saf bir performansı vadeder. Dik, rahat oturma konumu ile rüzgar ve kötü hava koşullarına karşı koruma sayesinde sürüşün ne zaman biteceğine karar veren siz olun.

Eksiksiz donanım sayesinde spor aktiviteler, yolculuklar veya şehirde dolaşmak için hazırsınız. F 900 XR size ve sportif duruşunuza en uygun motosiklettir. #MeydanOkumaktanAslaVazgeçme

Dik ve rahat.

F 900 XR’ın ergonomik özellikleriyle günün sonunda kilometre sayacı yeteri kadar yükselirken tüm vücudunuz da enerjiyle dolacak. Tamamen sportif uzun mesafe performans için tasarlanan modelin koruyucu ön kaplamaları sayesinde bir virajdan diğerine heyecanla sürüşe devam edin. 775 ile 870 mm arasında değişen sele yüksekliği, tam olarak ayarlanabilen kol ve esnek iki kademeli ön camın koyduğu kural basit: Maksimum düzeyde değişkenlik. İdeal yükseklikteki ayak dayaması ve sele, arkanızdaki yolcunun da her kilometrede yaşanan tutkuya ortak olmasını sağlar.

Net gövde tasarımıyla tartışmasız bir XR.

F 900 XR’ın motivasyonu ilk bakışta fark edilir. Yeni geliştirilen çarpıcı LED lamba en iyi bildiğiniz duyguyu, yani F 900 XR’ın hakim doğasını öne çıkarır. Kaplamaların daha da artırdığı bu dinamik heyecan, keskin kenarlarla belirginleşen saldırgan tasarımla desteklenir. İnce ve kısa görünen kuyruk kısmı, bu uzun mesafe koşucusunun atletik enerjisini harekete geçirir.

Spor stili: Yarış kırmızısı

Dinamik ve saldırgan kırmızı, teknik görünüme sahip Mat Metalik Granit Gri ile kontrast yaparak içinizde bir sporcunun kalbinin attığını gösterir. F 900 XR’ın öne çıkardığı özellik de budur. Kısa Spor ön cam ve anodize edilmiş altın çatal borular, motosikletin dinamizmini vurgular.

İddialı renkler.

Üç renk seçeneği F 900 XR’ın hatlarını ve belirgin yüzeylerini öne çıkarır. Tüm seçenekler tek bir ortak noktayı, motorun ileriye doğru hamle yapan duruşunu vurgular.

TEKNİK VERİLER

Motor

Tip
Su soğutmalı 4 zamanlı sıralı iki silindirli motor, silindir başına dört supap, üstten çift eksantrik, kuru karterli yağlama
Çap / strok
86 mm x 77 mm    
Kapasite
895 cc
Motor gücü
8.500 dev/dak’da 105 bg (77 kW)    
Motor gücü (A2):
8.000 dev/dak’da 95 bg (70 kW)  
OE çıkış gücü düşürme:
6.500 dev/dak’da 48 bg (35 kW)    
Maks. tork
6.500 dev/dak’da 92 Nm
Maks. tork (A2)
6.750 dev/dak’da 88 Nm
OE çıkış gücü düşürme: 4.500 dev/dak’da 66 Nm
Kompresyon oranı
13.1 :1        
Karışım kontrolü
Elektronik enjeksiyon 
Emisyon kontrolü
Kapalı çevrim 3 yollu katalitik konvertör, EU-5 emisyon standardı    

Performans / yakıt tüketimi

Azami hız
200 km/sa’in üzerinde 
Azami hız (A2)
200 km/sa’in üzerinde 
OE çıkış gücü düşürme: 170 km/sa
Yakıt tüketimi (Dünya Motosiklet Test Ölçümü’ne göre 100 km)
4,2 l    
CO2 emisyonu (Dünya Motosiklet Test Ölçümü’ne göre)
99 g/km    
Yakıt tipi
Kurşunsuz süper, minimum oktan oranı 95 (RON) 
Yakıt tipi (A2)
Kurşunsuz normal yakıt, minimum oktan oranı 91 (RON)

Elektrik sistemi

Alternatör

12 V / 12 Ah, bakım gerektirmez

Güç Aktarımı

Debriyaj

Mekanik tetikli, çok diskli ıslak debriyaj (sarsıntısız)

BMW F900XR Yüksek ve Daha Hızlı 4