Kullanım Koşulları

Web Sitesi Kullanım Koşulları

Bu web sitesi, sizi bilgilendirmek ve eğlendirmek için hazırlanmış olup, web sitesini kullanırken zevk alacağınızı umuyoruz. Lütfen web sitesine göz gezdiriniz ve sitenin çeşitli farklı özelliklerini kullanınız, fakat web sitesini kullanmanızın aşağıdaki Kullanım Koşullarına tâbi olduğunu lütfen unutmayınız. Bu web sitesini ve Hizmetleri (aşağıda tanımlanmaktadır) kullanmakla bu Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılacaksınız.

Bu kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız, sizi bu web sitesine yönlendiren newstic.net uygulamasının kullanımını durdurunuz ve lütfen bu web sitesini kullanmayınız. Newstic.net sitesine yanlışlık ile geldiyseniz ziyaret ettiğiniz siteye geri dönmek için, lütfen tarayıcınızda (browser) geri butonuna basınız.

Belirli bölümlerin başına kısa özetler koyduğumuzu göreceksiniz. Bu özetler sizi bu sayfaya yönlendiren ilgili koşulların tamamının okunmasının yerini alamaz ve okunmasını gereksiz hale getirmez.

Telif hakkı

Telif Hakkı © Newstic.net 2020-2021. Tüm hakları Saklıdır. Bu sitedeki tüm metin, görüntü, ses, yazılım, logo ve diğer materyallerin tüm telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları Newstic.net ve bağlı şirketlere aittir veya ilgili sahibinin izniyle dahil edilmiştir. 

Bu siteye göz atmanıza ve alıntıları yazdırarak, bir sabit diske indirerek ve başka kişilere dağıtarak, ancak her durumda, yalnızca ticari olmayan, bilgi amaçlı ve kişisel amaçlarla çoğaltmanıza izin verilmektedir. Sitenin herhangi bir bölümünün çoğaltılması ticari kazanç için satılamaz veya dağıtılamaz, değiştirilemez veya başka herhangi bir siteye göndermek de dahil olmak üzere basılı veya elektronik formatta başka herhangi bir çalışmaya, yayına veya siteye dahil edilemez. Başka hiçbir lisans veya hak verilmez.

Bu sitedeki bilgiler iyi niyetle eklenmiştir, ancak yalnızca genel bilgi amaçlıdır. Herhangi bir özel amaç için güvenilmemelidir ve doğruluğu veya eksiksizliği konusunda herhangi bir beyan veya garanti verilmemektedir.

Web sitemizin çeşitli noktalarında, bu sitenin belirli bazı yönleriyle ilgili diğer internet sitelerine otomatik bağlantılar sunulabilir. Bu, Newstic.net veya bağlı kuruluşlarının bu diğer sitelerden herhangi biriyle veya sahipleriyle mutlaka ilişkili olduğu anlamına gelmez.

Newstic.net’nin amacı diğer ilgi alanlarını bulmanız olsa da, ne Newstic.net, ne bağlı kuruluşlar ne de onların veya bağlı kuruluşlarının yöneticileri, çalışanları ve acenteleri herhangi bir sorumluluk veya yükümlülüğe sahip olmayacaktır. Ne olursa olsun, diğer siteler veya bunların içerdiği Newstic.net veya bağlı kuruluşları tarafından doğrulanmamış veya onaylanmamıştır.

Herhangi bir zamanda başka bir siteye eriştiğinizi fark ederseniz, “geri” oka tıklayarak veya Newstic.net alan adresini girerek bu siteye dönebilirsiniz.

16 yaşından küçükseniz ve ikamet ettiğiniz ülkenin kanunları sizin web sitesine erişmenizi veya web sitesini kullanmanızı engelliyorsa ya da yasaklıyorsa bu web sitesini kullanamazsınız ve Kullanım Koşullarını kabul edemezsiniz.

16 yaşınızın üzerinde, fakat 18 yaşından küçükseniz, bu Kullanım Koşullarını ebeveyniniz veya vasinizle birlikte okumanız ve incelemeniz ve her ikinizin de Kullanım Koşullarını tam olarak anladığınızdan emin olmanız gerekir.

Bu web sitesinin belirli bölümlerine erişim yetkisi ve/veya belirli Hizmetleri kullanma yetkisi: 18 yaş ve üzerinde olan kullanıcılar ve/veya kayıtlı kullanıcılar ile (örneğin, video içeriği konusunda oy kullanmak) sınırlı tutulabilir. Aşağıdaki Kayıt başlıklı bölümü detaylı olarak ve dikkatle inceleyiniz .

Web sitesine erişim izni sadece geçici olarak verilmektedir ve Newstic.net, bu web sitesini veya onun belirli bölüm ve kısımlarını tarafınıza herhangi bir ihbarda bulunmadan ve kendi şahsi takdirine ve seçimine göre değiştirme ya da kullanıma kapatma hakkını saklı tutar. Web sitemiz herhangi bir sebeple herhangi bir zamanda veya herhangi bir süre için kullanıma kapandığı takdirde bu sebeple hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yürürlükteki kanunlara tâbi olarak, bu Kullanım Koşullarına veya Newstic.net Politikalarına uyulmaması ya da telif haklarına veya başka fikri mülkiyet haklarına tecavüz edilmesi sebebiyle ya da benzeri başka sebeplerle (mükerrer hafif suçlar da dâhil) bu web sitesine ve/veya Hizmetlere erişimi herhangi bir ihbarda bulunmadan durdurma veya askıya alma hakkımızı saklı tutuyoruz. Bir kişinin bu web sitesine veya Hizmetlere erişimini durdurma kararı kesin ve bağlayıcı olacaktır.

Kayıt yapmanız istendiği takdirde, Newstic.net sizden isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz, cep telefonu numaranız, doğum tarihiniz ve/veya cinsiyetiniz, vb. gibi şahsi veri ve bilgilerinizi isteyecektir. Bu amaçla verdiğiniz bilgiler gerçek ve doğru olmalıdır ve herhangi başka bir kimsenin bilgilerini içermemelidir.

Bu kayıt sürecinin bir parçası olarak, sizden bir kullanıcı ismi ve bir şifre seçmeniz istenebilir. Bu durumda, kullanıcı isminiz kullanılarak yapılacak tüm işlemlerden ve şifrenizi güvende tutmaktan sorumlu olacaksınız. Herhangi bir güvenlik ihlâlinden ya da kullanıcı isminizin veya şifrenizin yetkisiz kullanımından haberdar olduğunuz takdirde, bu durumu web sitesindeki ‘Bize Ulaşın’ formunu kullanarak Newstic.net’e derhal bildirmeniz gerekir.

Web sitesine kaydolurken ve web sitesini ve Hizmetleri kullanırken tam, eksiksiz ve doğru bilgiler vermeyi ve tüm bu bilgileri güncel tutmayı kabul ediyor sayılırsınız.

Ziyaret ettiğiniz siteye geri dönmek için, lütfen tarayıcınızda (browser) geri butonuna basınız.

Telif hakkı © 2020. Tüm hakları saklıdır.