Sayfa

Aşk Sözleri 2021

14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri Mesajları,


14 Şubat Sevgililer Günü mesajları yaygın geleneklerinden biri haline geldi. Ancak içinizden geçen güzel duyguları dile getirecek sözleri bulamayabilirsiniz. Yazımızdaki Sevgililer Günü sözlerinden ilham alabilir, kıymetli sevgilinizin veya eşinizin içini ısıtacak birbirinden romantik, kısa, öz ve anlamlı Sevgililer Günü mesajları sevgilinize atabilirsiniz.

“Beni bu kadar sevgi dolu ve koruyucu hissettiriyorsun. Kollarında olduğumda her şeyi unutabilirim. “Benim ışığım, güneşim, umudum, şimdim ve geleceğim oldun. Seni çok seviyorum”

“Sadece Sevgililer Günü’nde değil, aynı zamanda yarın ve sonsuza dek benimle olmanı istiyorum.”

“Sevgimiz bizi sonsuza dek birlikte tutacak! Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Mutlu sevgililer günü.”

Aşk Sözleri 2021 1
Aşk Sözleri 2021 2

Bu yıla özel Sevgililer Günü mesajları…

“Birbirimizi ilk gördüğümüz anda başlayan bir film, bir masal bu, aşkımız. Daima güzel günlere koşacağımızı, her sıkıntıyı paylaşacağımızı hissederek seninle güçleniyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun.”

“Şaşırtıcı aşkın ve güzelliğinle dünyamı değiştirdiğin için teşekkür ederim.”

Senin için sen hariç her şeyimi veririm ömrüm, seni çok seviyorum sevgililer gününü kutluyorum.

Aşk Sözleri 2021 3

Bitanem hayatım, sevgililer günümüz kutlu olsun

Güllerin üstünde biriken yağmur damlaları gibi narin sevgilim… Seninle olmak tattığım en büyük mucize. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.”

“Seni her hücremle seviyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun!”

“Tanıştığımızda her Sevgililer Günü’nü seninle geçirmek istediğimi biliyordum.”

Aşk Sözleri 2021 4

Bağırmak haykırmak istiyorum çok değil iki kelime seni seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

“Bir nehir gibi akıyor yaşamımız bir arada. Seninle başlıyor ve seninle bitiyor günlerim. Başka ne isteyebilirim? Nice 14 Şubatlara!”

“14 Şubat Sevgililer Günü en güzel sözler, aşk sözleri sizler için bir araya getirdik. 14 Şubat sevgililer günü sözleri ve mesajlarını sevgilinize gönderebilirsiniz. İşte, tüm okurlarımızın hoşuna gideceğini düşündüğümüz en güzel Sevgililer Günü sözleri, mesajları…”

“Kalbime sığmayan sevgimle, anlatamadığım duygularım paylaşamadığım özelimsin cananım. Sevgililer günün kutlu olsun.”

“Aşk bizim gerçek kaderimizdir. Yaşamın anlamını kendimiz bulamıyoruz, yalnız onu başkalarıyla buluruz.”

“Kalbimi aldığın ve sevgi ile doldurduğun için teşekkür ederim.”

“Hayalinle geçen günlerin ardından kavuşmak ne güzel bir bilsen… Senin sesine, ellerine, gülüşüne hasret kaldığım günlerin ardından Sevgililer Günü bizim için adeta cennet bahçesi.”

Ey sevgili! Sen bana Allah’ın bir lütfu, hayatın bir mucizesisin biriciğim. Seni çok seviyorum. Bu güzel günün kutlu olsun.

Aşk Sözleri 2021 5

“Senin de başında o çılgın rüzgâr esiverirse seni sevdiğimi unutma bebeğim. Sevgililer günün kutlu olsun.”

“Seni her sevdiğim, sonsuza dek olduğu gibi derinden seviyorum.”

“Mevsimler kışa dönüşse, güller dikene dönse, güneş sönse yine de seni seveceğim ömrüm boyunca. Sevgililer günün kutlu olsun.”

“Bir masal anlatıyor gibiyim sana, geçerken günlerimiz. Sonra aylar oluyor yıllar oluyor ve ömrümü önüne seriyorum. Sevgililer Günü bin defa seni sevdiğim bir milat gibi…”

“Paylaştığımız küçük şeyler her gün büyülü oluyor.”

Sen yüreğimde saklısın, hayatımda cansın, varlığıma varlık, ruhuma eş yaşama sevincimsin sevgilim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Aşk Sözleri 2021 6
sevgililer günü sözleri

“Sevgi ne güzel sözdür. Dilinde değil yüreğinde olanlara..!”

“Ruhum yaşadıkça bu bedende seni sever, seni sevdikçe bu canda senden vazgeçmez bebeğim. Seni seven yüreğimle sevgililer gününü kutluyorum.”

“Mükemmel yapboz parçaları gibi birbirine uyuyoruz”

“Sevgililer Günümüz kutlu olsun, senin için neler yaparım bir bilsen. Mesela bir kucak gül de bir oda dolusu hediye de yetmiyor bendeki aşkı anlatmak için sevgilim, aslında daha fazlası gerek.”

Sevgi var ya şu sevgi nasıl desem aşk var ya kanıma düşen cemre canımdaki can var ya anlatılmaz yaşanır bu sevdam. Sevgililer günün kutlu olsun.

“Seni görür görmez sen olduğunu biliyordum. Seni seviyorum.”

“Soru sorma ey sevgili! Cevabını bilmiyorum bildiğim tek şey sana olan bu aşkın azalmadığı gibi hep artıyor olması… Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.”

“Her mevsim boyunca, her zaman… Seni seviyorum. Mutlu sevgililer günü.”

“Bu Sevgililer Günü’nde kalbim seni düşündüğünde, hiç kimsenin duymadığı bir melodi söylüyor.”

Kur olup yanan yüreğimle, her gece bölünen uykularımla, mısraların şarkıların dili ile seni çok seviyorum bebeğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

“Sevgi ne güzel sözdür; Dilinde değil, yüreğinde olanlara.”

“Bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse sende benim için o kadar değerli ve özelsin meleğim. Seni seviyorum bu gün bizim olsun sevgilim.”

Aşk Sözleri 2021 7

“Hayatıma bu kadar çok sevgi, neşe ve macera getirdiğin için teşekkür ederim. Seni seviyorum.”

“Benim olman için çok çaba sarf ettim. Uğraşlarımın meyvesi olarak kollarımdasın şimdi. İnanmak çok güç, böylesi bir güzelliği yakaladım. Sevgililer Günün kutlu olsun.”

Yüreklerimiz bir bedende bir canken bu sevdayı yaşamamak olur mu bir ömür ey sevgili! Yanımda can canımda can oldun can tanem. Sevgililer günümüz kutulu olsun.

“Sen ihtiyacım olan her şeysin, sevgilim canım.”

“Sevginin maliyeti yoktur, sevebildiğin kadar sev.”

“Sana olan aşkımı bir güne sığdıramam. Ne Sevgililer Günü yeter bana ne tanışma yıl dönümümüz ne doğum günleri. Benim olduğun her gün için sadece mutluluk diyebilirim.”

“Sevgi çabadır, sevgi hayattır, sevgi dünyanın anlamı gönlün muradıdır bir tanem. Seni seviyorum. Sevgililer gününü kutluyor ve bugünün her yıl böyle sürmesini dilerim.”

“Her aşk şarkısı seninle ilgili. Nice Sevgililer Günlerine”

Baktığım her adreste sen varsın, çaldığım her kapıda sen varsın, uyuduğum uykuda sen varsın, iyi ki bu güzel ve özel günde de sen varsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

“Yollarımız şu hayatta kesişmeseydi nefes alamaz, sensiz yaşayamazdım. İyi ki varsın sevgilim, nice 14 Şubat kutlamalarına!”

“Ben senden önce kuruyan bir daldım kuş gibi kendimi rüzgâra saldım. Sonunda yere çaldım farkına vardım seninle doğdum bir tanem seninle olmuyor. Sevgililer günün kutlu olsun.”

Aşk Sözleri 2021 8

“Hayatımın aşkına… Ben dünyadaki en şanslı insanım çünkü sana sahibim!”

İlgili Makaleler