Sayfa

HFE International hakkında

HFE International, İHA’lar, insansız hava araçları, insansız sistemler ve yer destek ekipmanları için yüksek kaliteli tahrik sistemleri geliştirir ve üretir. Tahrik sistemleri, benzinli ve çok / ağır yakıtla çalışan yakıt enjeksiyonu ve döner sistemleri içerir.

2010 yılında kurulan şirket, güvenilir, küçük motorlara yönelik artan talebi uygun bir fiyata karşılamayı hedefliyordu. En yakın rakibinin maliyetinden% 25 daha düşük bir fiyata satılan 1.000’den fazla birimle HFE motorları, ABD Silahlı Kuvvetleri de dahil olmak üzere tüm dünyada kullanılıyor.

İlgili Makaleler

HFE, insansız tahrik sistemlerinde dünya lideri olmaya çalışmaktadır. Devam eden bu taahhüdün kanıtı olarak HFE, ISO 9001: 2015 sertifikalı bir şirket unvanını kazandı. Çalışanlar, zamanında donanım teslimi, hatasız ürünler ve üstün mühendislik hizmetleri yoluyla müşteri memnuniyetini sürekli olarak geliştirmek ve elde etmek için çaba göstermektedir.

Ekibin bir sonraki projenizi geleceğe doğru nasıl güvenilir ve güvenli bir şekilde güçlendirebileceğini öğrenmek için HFE International ile iletişime geçin.

HFE International KALİTE TAAHHÜTLERİ

ZAMANINDA TESLİMAT

HFE International ekibi, müşteri teslimat beklentilerini aşmaya kararlıdır.

KUSURSUZ ÜRÜNLER

Bugün mevcut olan en yüksek kaliteli, en yüksek performanslı ürünleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

OLAĞANÜSTÜ HİZMET

İtibarımız müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Bu nedenle ekip, tüm çabalarında müşteri odaklı kalır.

Kaynak: hfeinternational.com

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı