Aktüel ürünlerİnceleme

Bim Aktüel kampanya

21 Şubat Cuma günü tüm mağazalarında satışa sunulan BİM aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bu hafta BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. market mağazalarında satışa sunulacak olan en dikkat çekici ürün DİJİTSU43″ FHD Uydu alıcılı TV, KUMTEL Ankastre Seti ve diğer ürünlerin listesi.

Her hafta Cuma günleri BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. market mağazalarında satışa sunulan BİM aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. BİM aktüel ürünler kataloğunda mevsimlik ihtiyaçlar için ürünler, Teknolojik ürünler, mutfak araç gereçleri, Oto aksesuarları gibi birçok alternatif olabilecek ürün yer alıyor. Bu hafta BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. market mağazalarında satışa sunulacak olan en dikkat çekici ürün LG K11 cep telefonu ve diğer ürünlerin listesi.

İlgili Makaleler

BiM Haftanın Yıldızları ürün broşürü

BiM 25 Şubat haftanın Önerileri

Bim Aktüel kampanya 1
bim aktüel ürünler kataloğu 25 şubat 2020

BiM 21 Şubat 2020 CUMA

BiM kampanya ürünleri kataloğu

Ülkemizin Her Noktasında Faaliyet Gösteren Hesaplı ve Kaliteli Alışveriş Marketi BİM Hakkında,

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. 1995 yılında kuruldu. yirmi bir market ile satış hayatına başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. nin Ana prensibi, günlük gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ile en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmaktadır.

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Yüksek indirim modelinin Ülkemizdeki ilk temsilcisi olarak faaliyet sürdüren BİM A.Ş., şatışta bulunan yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve kendine özgü çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş., marketlerinin sayısı her bölgede arttırma ve cirosunu istikrarlı bir biçimde yükseltme politikasını sürekli sürdürmektedir; 3 yeni bölgedeki merkezinin yanısıra 598 (+20 FİLE) yeni market açarak mağaza sayısında %10 oranında büyüme kaydeden BİM A.Ş., 2018 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 6.672 (FİLE ile 6.736) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM Birleşik Mağazalar A.Ş., gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Dünya Çapında uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. 2018 yılında 60 yeni mağaza açarak 442 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2018 yılında Mısır’da 35 yeni mağaza açan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. kısa süre içinde bu ülkede 300 mağazaya ulaşmıştır.

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş., başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Kaynak: BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Güncel Ürün Kataloğu

İlgili Makaleler